На Полтавщині розпочався чемпіонат України з боротьби греко-римської

На Полтавщині розпочався чемпіонат України з боротьби греко-римської

Борці майже з усієї України змагатимуться за право увійти до складу національної збірної команди та претендувати на участь в Олімпійських іграх -2020 у Токіо

31 січня – 1 лютого у Кременчуці проходить Чемпіонат України з боротьби греко-римської. Організатором виступило Міністерство молоді та спорту України за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, управління молоді та спорту виконкому Кременчуцької міської ради, Асоціації спортивної боротьби України та Федерації греко-римської боротьби Полтавської області. У змаганнях беруть 172 борці у складі збірних команд з майже усіх областей України. Вік учасників – від 2000 року народження і старші. Борці, які покажуть найкращий результат, зможуть представити Україну на чемпіонатах Європи та світу у складі національної збірної команди. Переможці у вагових категоріях зможуть претендувати на ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2020, які відбудуться у Токіо.

Полтавську область на цих змаганнях представляють 12 борців, які вже мають значущі досягнення. За честь Полтавщини боряться: срібний призер Олімпійських ігор-2016, заслужений майстер спорту Жан Беленюк; бронзовий призер чемпіонату світу Ленур Теміров; срібний призер чемпіонату світу серед клубних команд Євген Савета; срібний призер міжнародного турніру серед чоловіків Дмитро Пишков; інші спортсмени.

Попередній, 2018 рік став для полтавських борців доволі успішним. На чемпіонатах України наші юні спортсмени вибороли 3 бронзові і 2 золоті, а дорослі борці здобули 3 бронзові та 3 золоті медалі.