Під Полтавою розпочався футбольний турнір "Кубок Пожечевського"

Під Полтавою розпочався футбольний турнір "Кубок Пожечевського"

4 лютого розпочався Кубок Пожечевського – зимовий футбольний турнір на честь колишнього тренера тренера ФК «Ворскла». Місцем проведення традиційно стала спортивна база у Копилах. У змаганнях беруть участь 6 команд. Оргкомітет не став ділити учасників на групи, тож кожна команда зіграє з кожною. Усього відбудеться 5 турів Кубку.

Голова ОДА Валерій Головко та начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький Голова ОДА Валерій Головко та начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький

Календарну таблицю турніру відкрили наступні матчі: «Олімпія» (Савинці) – «Мир» (Горностаївка), рахунок 1:3 та «Вікторія» (Миколаївка) – «Ворскла U-19», рахунок 3:1.

Сьогодні, 5 лютого зустрінуться «Легіон» (Полтава) – «Полісся» (Житомир) об 11:00.

З розкладом матчів Кубку Пожечевського можна ознайомитися у розділі «Анонси»

Довідково.

Віктор Олександрович Пожечевський (нар. 4 лютого 1951, Полтава, УРСР) — заслужений тренер України, колишній тренер полтавської «Ворскли», ашхабатського «Копетдага» та збірної Туркменістану.

Тренерська кар’єра розпочиналася у фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Був адміністратором, начальником команди. Деякий час тренував команду «Кооператор» кооперативного інституту. Очолив «Ворсклу» від дня її створення.Через кілька років вивів «Ворсклу» до вищої ліги, за що отримав звання заслуженого тренера. Вивів ворсклян до Кубка УЄФА, чого поки не вдавалося іншим тренерам українського чемпіонату.

Віктор Пожечевський зробив значний внесок і розвиток футболу Туркменистану. Він вивів його національну збірну команду до вісімки найкращих команд Азії, а туркменську команду «Копетдаг» — до чемпіонства у національній першості.

З 2015 року на заміській базі ФК “Полтава” у Копилах проходить щорічний футбольний турнір, який носить ім’я Пожечевського.