Збірна команда лижників-ветеранів Полтавщини перемогла на всеукраїнському чемпіонаті

Лижники Полтавської області повернулися з перемогою з Чемпіонату України з лижних перегонів серед ветеранів (командна першість). Змагання проходили 21-24 січня у с. Яворів Львівської області. Організатором виступила ГО «Всеукраїнська спілка любителів лижних перегонів України». Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА посприяла забезпеченню участі обласної команди у першості.

Програма чемпіонату включала три дисципліни: класичний стиль, вільний стиль та естафета. Полтавська команда набрала сукупно 473 бали та здобула перше місце, обійшовши суперників з Вінничини, Івано-Франківщини та Чернігівщини. Повернувшись, член збірної Полтавщини Володимир Москаленко завітав до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, де його та всіх полтавських лижників-ветеранів привітав заступник начальника Михайло Габор.

У подальших планах спортсменів – участь у чемпіонаті з лижних перегонів (особиста першість) на Чернігівщині, який відбудеться 18-20 лютого 2019 року.