У Полтаві відбувся регіональний етап всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Змагаймося за нове життя»

У Полтаві відбувся регіональний етап всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Змагаймося за нове життя»

Майже півтори тисячі учнів та студентів Полтавщини представили свої таланти на конкурсі творчості, присвяченому Лесі Українці

У Полтаві відбувся регіональний етап V всеукраїнського та XV всекримського конкурсу-фестивалю учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя», присвячений Лесі Українці. Координатором конкурсу традиційно виступає Заслужений вчитель України Тетяна Миколаївна Захарова, проведенню сприяло Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та інші партнери. Цього року конкурс вийшов на міжнародний рівень, бо відбіркові тури відбулися не тільки в Україні, а й у Норвегії, Італії, Молдові. Також конкурсанти надсилали роботи з Грузії, Росії та інших країн близького і далекого зарубіжжя.

Головний спеціаліст Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Засенко з учасницею конкурсу "Змагаймося за нове життя"

На регіональний (полтавський) етап змагання зареєструвалося понад півтори тисячі учасників з усієї Полтавщини. Особливо активними були учні та студенти Полтави та Полтавського району, Кобеляцького, Решетилівського, Шишацького, Великобагачанського, Лубенського районів, міст Гадяча, Миргорода, Гребінки. Тільки в очній частині в Полтаві одночасно змагалися 528 конкурсантів. Вони представили свою творчість у наступних номінаціях: твір, науково-пошукова-робота, малюнок, інсценізація, вокал, аудіовізуальний твір та декламація. Конкурсанти були поділені на 4 вікові категорії: учні    1-4 класів; учні    5-7 класів; учні 8-9 класів; учні 10-11 класів і студентська молодь.

Виступи учасників відбулися у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі 2 березня. Кожен конкурсант отримав сертифікат учасника та цікаву книгу. Переможці, окрім дипломів і книг, наступного дня були нагороджені ще й поїздкою до  Гадяцького історико-краєзнавчого музею, де ознайомилися з історією роду Драгоманових.

Фінал всеукраїнського конкурсу відбудеться у м. Чернівці.