Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку презентували себе на конференції "ЛІТО на Полтавщині"

Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку презентували себе на конференції "ЛІТО на Полтавщині"

Оздоворовити дитину та забезпечити її змістовним дозвіллям можна у дитячих закладах оздоровлення і відпочинку. Визначитися у їх великому розмаїтті на Полтавщині можна було вже на початку березня.

Кожна дитина чекає літніх канікул у передчутті пригод та яскравих вражень. А батьки бажають своїм дітям рости щасливими, впевненими, і, головне – здоровими. Досягти обох цілей одночасно можна у дитячих закладах дитячого оздоровлення та відпочинку Полтавської області. 5 березня їх представники з’їхалися до Полтави на конференцію у форматі TEDx «ЛІТО на Полтавщині».

Конференція проводилася за ініціативи голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Місцем проведення став виставковий центр Полтавського міського будинку культури. Команда кожного закладу представила презентацію своєї матеріально-технічної бази, досягнення роботи з дітьми та загальну атмосферу. У кожного ДЗОВ – свої «родзинки»!

Виступ начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександра Буцького Виступ начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександра Буцького

Варто зауважити, що кожного року на Полтавщині зростає охоплення дітей оздоровленням та відпочинком у літній період. У 2017 році організованими формами оздоровлення і відпочинку охопили понад 75 тисяч дітей Полтавщини дітей віком від 7 до 17 років. У 2018 році охоплення дітей цієї ж вікової групи збільшилося і склало понад 77 тисяч дітей, що складає 55,2% від загальної кількості цієї вікової групи. Постійне збільшення охоплення пояснюється не лише покращенням умов перебування відпочиваючих, але і механізмом відшкодування вартості путівок. У 2019 році на це тільки з обласного бюджету виділено 16 мільйонів гривень.

Один з представлених на конференції дитячих закладів - "Орлятко" Один з представлених на конференції дитячих закладів - "Орлятко"

Тож оздоровлення та організований відпочинок дітей влітку на Полтавщині – це яскраво, корисно, безпечно і доступно!