«Явних ознак немає»: полтавцям показали фільм про важке повернення до мирного життя ветеранів АТО-ООС

«Явних ознак немає»: полтавцям показали фільм про важке повернення до мирного життя ветеранів АТО-ООС

У полтавському кінотеатрі Wizoria «Колос» відбувся показ документального фільму «Явних ознак немає». Кінострічка розповідає історію реабілітації ветеранки АТО Оксани Якубової, заступниці командира батальйону по роботі з особовим складом 54-ї окремої механізованої бригади. Вона несла службу у 2014-2017 роках.

Організатором кінопоказу виступила команда проекту «Невидимий батальйон» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та комунальної установи Полтавської облради «Обласний молодіжний центр».

– Трагедія, коли молоді патріоти гинуть, хоча б могли жити та приносити користь суспільству. За час моєї служби двоє хлопців з підрозділу віддали за Україну найцінніше – своє життя . З таким важко змиритись. Тому я розумію людей, яким після пережитих потрясінь важко повернутись у мирне суспільство, – прокоментував начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА та учасник бойових дій Олександр Буцький. 

Стрічка «Явних проявів немає» вже здобула визнання у Європі. Її відзначили на міжнародних фестивалях документального кіно: DOK Leipzig 2018, «Docudays.UA 2018» та Міжнародному фестивалі прав людини Verzio. Зйомки фільму «Явних ознак немає» реалізовані в рамках проекту OOН Жінки «Ґендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки», що фінансується Урядом Швеції.