Бійці батальйону «Полтава» отримали почесні відзнаки від обласної влади

Бійці батальйону «Полтава» отримали почесні відзнаки від обласної влади

Провести бійців «Полтави» у чергову ротацію прийшли представники обласної влади

Бійці батальйону патрульної служби поліції спеціального призначення МВС України «Полтава» відбули на чергову ротацію. На урочисту відправку до зони проведення Операції об’єднаних сил прийшли начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький, депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов. Вони вручили окремим бійцям нагрудні знаки «За вірність народу України» Полтавської обласної ради та виступили з вітальним словом. Потім на сумлінне несення служби бійців благословив священик Православної церкви України.

Для Олександра Буцького зустріч з бійцями батальйону «Полтава» – особлива, бо у 2014 році він добровольцем вступив до його лав для несення служби у зоні АТО.

Довідково.

Батальйон патрульної служби поліції спеціального призначення  «Полтава» ВНП Полтавскої області. Був сформований у травні 2014 року на базі батальйону «Каскад», роти «Полтава» та роти «Кременчук». Також до його складу увійшли добровольці. Бійці батальйону «Полтава» регулярно відряджаються для несення служби на сході України. Зокрема, підрозділ залучався до проведення Дебальцівської та Широкинської операцій, ніс службу у Волновасі, Крюківці та інших населених пунктах Донбасу.