Профільна комісія Полтавської обласної ради розглянула питання розбудови спортивної інфраструктури

Профільна комісія Полтавської обласної ради розглянула питання розбудови спортивної інфраструктури

14 березня відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Головував на засіданні керівник комісії Олександр Алексюк, у засіданні взяли участь начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький, депутати облради – члени комісії, представники громадськості та засобів масової інформації.

Серед питань порядку денного засідання – заслухання звіту Олександра Алексюка про роботу комісії за 2018 рік. Потім депутати перейшли до обговорення Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік та розбудови спортивної інфраструктури.

Віце-президент ФК "Ворскла" Олег Лисак та начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький Віце-президент ФК "Ворскла" Олег Лисак та начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький

– До проекту Єдиного календарного плану 946 заходів з олімпійських видів спорту, з яких 65 серед ветеранів та 168 серед учнівської та студентської молоді. З неолімпійських видів спорту планується провести 359 заходів, з них 9 заходів серед ветеранів та 31 захід серед учнівської та студентської молоді, – виступив з доповіддю начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Буцький.

Потім члени комісії розглянули пріоритети розбудови спортивної інфраструктури на Полтавщині. Зокрема, планується відкриття близько 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 та двох повноформатних футбольних полів зі штучним покриттям. Ці роботи проводитимуться за співфінансування бюджетів різних рівнів – від місцевого до Держбюджету України.

Також учасники засідання розглянули можливості будівництва на Полтавщині мультифункціональних майданчиків, нового для області типу спортивних об’єктів.