Молоді журналісти Полтавщини з’їхалися на комплексний форум, присвячений роботі ЗМІ

Молоді журналісти Полтавщини з’їхалися на комплексний форум, присвячений роботі ЗМІ

Зразковий художній колектив гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді святкує своє 10-ліття! В рамках відзначення у Полтаві стартував І обласний форум «Молодіжна медіа платформа Полтавщини», у якому беруть участь 82 учасники – вихованці гуртків журналістики, закладів позашкільної та загальної середньої освіти. Координатором форуму виступає методист, керівник зразкового художнього гуртка «Юний журналіст» ОЦЕВУМ Ірина Синягівська за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та інших партнерів.

Марина Засенко від імені Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА вручає подяку Ірині Синягівській Марина Засенко від імені Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА вручає подяку Ірині Синягівській

Форум «Молодіжна медіаплатформа Полтавщини» дозволить розширити пізнавальні межі учасників, через знайомство з фахівцями та людьми, чиї професії дотичні до сфери медіа (представники ПОО НСЖУ, викладачі кафедри журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка, журналісти полтавських видань, голови громадських об'єднань, працівники ГУНП в Полтавській області), проект допоможе визначитись з професією. Це сприятиме змістовному проведенню дозвілля, налагодженню зв’язків між дитячими ЗМІ області та отриманню реального уявлення про журналістику.