Олександр Буцький підбив окремі підсумки розвитку спорту у 2018 році на семінарі-нараді спортивних функціонерів

Олександр Буцький підбив окремі підсумки розвитку спорту у 2018 році на семінарі-нараді спортивних функціонерів

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький взяв участь у семінарі-нараді спортивних функціонерів Полтавської області. Засідання проходило 9-10 квітня у м. Миргород, участь взяли представники профільних структурних підрозділів державної влади та органів самоврядування, спортивних федерацій та фізкультурно-спортивних товариств. У своєму виступі Олександр Буцький звернув увагу на окремі важливі досягнення розвитку спорту.

Протягом 2018 року активно продовжувалась розбудова та модернізація спортивної інфраструктури. Зокрема, Управління придбало 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям  розміром 42×22 квадратних метрів та 44 майданчика з тренажерним обладнанням.  Так само залишилося пріоритетом підготовка спортсменів до змагань різного рівня. Протягом минулого року на Полтавщині провели 295 обласних фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів. Спортсмени області взяли участь у 270 змаганнях всеукраїнського рівня, – повідомив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький. 

Як повідомив начальник Управління, значні успіхи мають наші спортсмени й на міжнародній арені. У 2018 році переможцями та призерами чемпіонатів Європи стали 20 спортсменів з олімпійських та 29 з не олімпійських видів спорту. Чемпіонами та призерами чемпіонатів світу стали 3 спортсменів з олімпійських видів спорту та 12 – з не олімпійських. За суттєві досягнення у спорту спортсмени та їх тренери отримують грошові винагороди.

Після вступних доповідей учасники оголосили та нагородили найбільш успішні спортивні організації 2018 року. Після цього учасники семінару-наради взяли участь у товариському футбольному матчі.