У Полтаві відбувся ХІ фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

У Полтаві відбувся ХІ фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

Талановита молодь знову зібралася у Полтаві, щоб нагадати про здоровий спосіб життя. За підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся ХІ обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

Головна спеціалістка Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Засенко з учасницями фестивалю Головна спеціалістка Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Засенко з учасницями фестивалю

Метою заходу є активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя, запобігання формуванню негативної поведінки та шкідливих звичок серед дітей та молоді та впровадження нових форм організації змістовного дозвілля.

Програма фестивалю включає сценічне представлення номерів у різних видах мистецтва, демонстрації спортивних здібностей, тощо.

Участь у ХІ фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» взяли 18 команд (126 дітей та 36 керівників) із закладів освіти Полтавської області.