"Студентська весна 2019": як це було

"Студентська весна 2019": як це було

Обласний міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна» має довгу історію, цього року він проходить удев’ятнадцяте. Щоразу студенти вражали зростанням виконавської майстерності, креативом у постановці номерів та тонким відчуттям національних і патріотичних мотивів, які органічно вплітаються у сучасні номери.  Тому початку відбіркових турів цього року очікували усі: і організатори, і майбутні учасники.

Організаторами «Студвесни»-2019 виступили структурні підрозділи Полтавської ОДА: Департаменту освіти і науки, Департаменту культури і туризму та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту. До складу журі увійшли визнані митці.

У 2019 році відбіркові тури проходили з 20 березня по 9 квітня. Свої номери у таких жанрах як танець, пісня, гумористична постановка, декламація представили команди 29 закладів вищої освіти усіх рівнів акредитації. На сцені «Студентської весни» запалювали і вражали 175 аматорських колективів, 25 колективів, що мають звання «народний» та 1 колектив зі званням «зразковий», 117 сольних виконавців – загалом, це 1575 учасників! Кожен виступ залишив яскраве враження. 

Традиційно, відбіркові тури закінчують святковим гала-концертом. Цього року найбільш вражаючі номери колективи представили на сцені Полтавського міського будинку культури 23 квітня.