Нова Федерація волейболу Полтавської області розпочала роботу

Нова Федерація волейболу Полтавської області розпочала роботу

На початку травня відбулося установче засідання функціонерів, які опікуватимуться розвитком волейболу на Полтавщині

5 травня відбувся І конгрес Федерації волейболу Полтавської області. У засіданні, крім функціонерів організації, взяли участь почесні гості:  начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький, делегати від Федерації волейболу України та інші.

Президент федерації Сергій Котьман, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький Президент федерації Сергій Котьман, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький

Серед основних питань порядку денного – обрання керівного складу та виконкому організації. Президентом Федерації волейболу Полтавської області став Сергій Котьман, віце-президентами обрали голову Полтавської обласної ради Олександра Біленького, начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького та голову правління ПАТ «Завод медичного скла» Олександра Кудацького. Серед функціонерів федерації визначили і кураторів різних напрямків: розвитку аматорського, пляжного, ветеранського та дитячого волейболу, а також роботи суддівської колегії.

Серед перших задач з розвитку волейболу на Полтавщині федерація бачить проведення офіційного чемпіонату області з волейболу, який не проводився близько 10 років.