У Полтаві відбувся благодійний забіг «Біжу заради дитини»

У Полтаві відбувся благодійний забіг «Біжу заради дитини»

У Полтаві вдруге відбувся благодійний забіг «Біжу заради дитини». Організатором ініціативи виступив полтавський обласний штаб фонду «Серце до серця» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та інших партнерів. Місцем проведення став Корпусний парк.

У заході взяли участь 250 мешканців Полтави та області, серед яких близько 40 – діти. Усі зібрані внески перерахують на закупівлю діагностичного обладнання для кардіологічного відділення Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні.

Програмою було передбачено 2 забіги. У першому взяли участь діти, які мали подолати 300 метрів. Упродовж всієї дистанції їх супроводжували волонтери. Потім розпочався основний забіг серед дорослих, які бігли 5 км. Їх маршрут пролягав від Корпусного парку до пам’ятника Зигіну і назад. Усі учасники отримали дипломи, а трійки лідерів серед чоловіків, жінок та дітей отримали і приємні подарунки.

Додамо, у рамках акції «Дитяче серденько, живи» від Всеукраїнського благодійного фонду на полтавців чекають ще кілька заходів. Це:

  • 18 травня о 9:00 велопробіг «Добрі справи крутячи педалі 2.0» в центрі міста;
  • 28-30 квітня благодійний аукціон побачень «Серце до серця», де молоді люди зможуть знайти собі пару або «придбати» зустріч, на якій можна поспілкуватися з відомими полтавцями;
  • 19 травня о 12:00 почнеться благодійний фінальний концерт на Театральній площі.