Весняний «Жіночий батальйон»: дівчата вражають вміннями у військових спеціальностях

Весняний «Жіночий батальйон»: дівчата вражають вміннями у військових спеціальностях

Тепла пора року – час екстремального відпочинку і приємних випробувань. Незабутні враження і хороших друзів знайшли учасниці обласного військово-патріотичного проекту «Жіночий батальйон», який відбувся 18-19 травня. Місцем проведення стало ЗОГ «ДЗОВ «Джерело» (с. Клюсівка Новосанжарського району) та військовий полігон 179 навчально-тренувального центру Інституту зв’язку ВСУ (с.Вакуленці). Це ювілейне, Х проведення проекту, незмінними організаторами якого залишаються Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та Полтавський обласний військово-спортивний центр «Воїн». Свою підтримку проекту надали Полтавський обласний військовий комісаріат, військова частина 3052 Національної гвардії України, 5-а батальйонна тактична група 81-ї аеромобільно-десантної бригади десантно-штурмових військ, Товариство сприяння обороні України в Полтавській області, Клуб юних десантників «Гвардія».

Учасниці весняного «Жінбату» легко ламають стереотип про жінок як слабку стать. Вони пройшли дводенну інтенсивну програму з домедичної, інженерної, снайперської та десантно-штурмової підготовки, ознайомились з новітніми засобами зв’язку і тактикою дій підрозділу в обороні та атаці. Потім на дівчат чекали змагання з тактичної, вогневої та фізичної підготовки. Зокрема, учасниці практикувалися у стрільбі зі зброї на полігоні 179-ого навчально-тренувального центру зв’язку Збройних сил України.

Не буде перебільшенням сказати, що у «Жінбаті» вже є коло учасниць, які цілеспрямовано цікавляться службою у ЗСУ та силових структурах. Тож програма включала тематичну виставку «Жіноче обличчя військових професій».