Юні каратисти змагалися за перемогу на ІІІ Open Tansey Cup

Юні каратисти змагалися за перемогу на ІІІ Open Tansey Cup

На вже традиційному Open Tansey Cup понад пів тисячі спортсменів продемонстрували свою силу, мужність і майстерність

У Полтаві відбувся відкритий чемпіонат з кіокушинкай карате, III Open Tansey Cup. Організатором виступила Полтавська обласна федерація кіокушин карате WKB за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький

–  У змаганнях беруть участь 524 спортсмени, які представляють 30 команд з 22 регіонів України. Турнір проходить на високому технологічному рівні: ми встановили інтерактивний екран, обладнали подіум, як на чемпіонатах світу. І, звісно, підготували приємні призи для переможців, – розповів організатор турніру Дмитро Хашаба.

Дмитро Хашаба Організатор змагань Дмитро Хашаба

У турнірі взяли участь спортсмени усіх основних категорій, окрім дорослих та ветеранів. Як прокоментував почесний президент Полтавської обласної федерації кіокушин карате WKB Ігор Петраш, це тому, що змагання приуроченні до Дня захисту дітей.

Щороку ми проводимо 3-4 масштабних турніри, у  яких беруть участь дорослі і діти. Та на сьогоднішніх змаганнях ми хотіли показали майстерність, мужність і силу дітей, бо вони – наша зміна і майбутнє, – повідомив Ігор Петраш.

Почесний президент Федерації куодокіокушин карате у Полтавській області Ігор Петраш  Почесний президент Полтавської обласної федерації кіокушин карате WKB Ігор Петраш

Загалом, Полтавська та Херсонська області дали найбільше бійців для збірної України з кіокушин карате.