Спортсмени з інвалідністю продемонстрували «Силу духу» на обласних змаганнях

Спортсмени з інвалідністю продемонстрували «Силу духу» на обласних змаганнях

На Полтавщині відбулась VІІ регіональна спартакіада серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва “Сила духу”

На Полтавщині приділяється значна увага людям, які постраждали на виробництві. Серед заходів, які покликані сприяти їх реабілітації, проводиться щорічна регіональна спартакіада серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва «Сила духу». Її організатором виступає управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з партнерами: Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, обласним фізкультурно-спортивним товариством “Спартак” регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” та комунальної установи «Полтавська обласна дитячо-юнацька реабілітаційно-спортивна школа інвалідів» Полтавської обласної ради. Цього року спартакіада «Сила духу» відбулася 25 червня на базі ПОДОЦ «Маяк» у с. Головач Полтавського району.

Олег Власенко, Олександр Буцький, Тетяна Вірченко, Артем Вернигора

Участь у змаганнях взяли десять команд, сформованих Великобагачанським, Горішньоплавнівським, Диканським, Кременчуцьким, Лубенським, Миргородським, Пирятинським, Полтавським, Хорольським, Полтавським міським відділеннями управління. Спортсмени продемонстрували свою майстерність з армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів. На переможців та призерів чекали кубки, медалі та дипломи.

Окрім перемоги в індивідуальному та командному заліку, учасники спартакіади боролись за право представити Полтавщину у фінальних Всеукраїнських змаганнях, що відбудуться 18-20 вересня 2019 року в м. Ужгород.