Обласна рада збільшила фінансування спорту на Полтавщині

Обласна рада збільшила фінансування спорту на Полтавщині

19 липня відбулося перше пленарне засідання 26 сесії Полтавської обласної ради. На порядку денному було 37 питань життєдіяльності області, які розглянули депутати.

–Ми сесію не завершили, але розглянули велику кількість питань порядку денного, – сказав Олександр Біленький. Проте депутати виявили абсолютну прагматичність до рішень, які стосувалися громад Полтавської області. Зокрема тих, які стосувалися внесення змін до обласного бюджету.

Серед означених головою облради питань було і «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки». Доповідачем виступив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький. Він обґрунтував, чому необхідно збільшити обсяг фінансування заходів з олімпійських, неолімпійських видів спорту та стипендій спортсменам.

– Прийняття рішення «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки у новій редакції» дасть можливість реалізації у повному обсязі всебічної підтримки спортсменам області в змаганнях різного рівня. За рахунок зазначених коштів планується забезпечення проведення заходів з олімпійських та не олімпійських видів спорту, виплата стипендії голови облдержадміністрації перспективним спортсменам області, утримання штатної резервної команди області.