Новий волейбольний клуб «Решетилівка» провів відкрите тренування

Новий волейбольний клуб «Решетилівка» провів відкрите тренування

18 серпня новий волейбольний клуб «Решетилівка» визначився з основним складом команди. Відбулося це на очах безлічі шанувальників волейболу, які прийшли на відкрите тренування в аграрному ліцеї ім. Боровенського, (м. Решетилівка). Формуванню нового клубу сприяла обласна влада, відкрите заняття відвідали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький. 

Олександр Біленький та Олександр Буцький спілкуються з волейболістами Олександр Біленький та Олександр Буцький спілкуються з волейболістами

Як повідомив голова Федерації волейболу Полтавської області Сергій Котьман, до складу команди увійшли найкращі волейболісти не лише Решетилівки, а й інших куточків Полтавщини.

– Ми маємо амбітну мету: зробити з волейболу одну з «візитівок» Решетилівського району і Полтавщини загалом. Для цього зібрались спортсмени, які добре грають у волейбол і зроблять ігри не менш видовищними, аніж перегляд телевізора. Вболіваючи за свою команду, до клубу прийдуть нові спортсмени, щоб перевершити досягнення попередників. Їм допоможуть кваліфіковані тренери, яким уряд планує суттєво збільшити зарплати з 2020 року, – розповів Сергій Котьман.

Волейбольний клуб «Решетилівка» планує регулярно брати участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівня. Серед найближчих – Кубок України з волейболу та Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд (ІІ ліга).