У Полтаві відбулися масштабні змагання з напівмарафону – 2019

У Полтаві відбулися масштабні змагання з напівмарафону – 2019

Початок осені у Полтаві розпочався яскраво і спортивно. 1 вересня у місті одночасно відбулися Чемпіонат України з напівмарафону та напівмарафон "Нова пошта". Це одні з найбільших спортивних заходів за останні півроку, бо охопили собою близько 6 тисяч учасників. Серед організаторів змагань – Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Програма змагань включала 6 дистанцій – 100 м, 500м, 1 км, 5 км, 10 км та 21 км. На кожній з дистанцій визначились свої переможці та призери. Змагання з бігу не залишили байдужими і шанувальників інших видів спорту, тож напівмарафон відвідали голови та представники обласних федерацій: Олег Чернявський (будо), Олег Коваленко (кікбоксинг та летхвей), Беслан Баккаєв (тхеквондо), Сергій Котьман (волейбол) та Костянтин Семеняга (бокс).

Олег Чернявський (будо), Олег Коваленко (кікбоксинг та летхвей), Беслан Баккаєв (тхеквондо), Сергій Котьман (волейбол) та Костянтин Семеняга (бокс) Беслан Баккаєв (тхеквондо), Олег Коваленко (кікбоксинг та летхвей),Олег Чернявський (будо),  Олександр Буцький (Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА) Сергій Котьман (волейбол) та Костянтин Семеняга (бокс)

Як розповів начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький, участь у подібних заходах – це крок до атмосфери, до спілкування, до хорошого настрою.

– Управління взяло активну участь в організації напівмарафону. На нарадах обласного та міського рівня було забезпечено присутність поліції, медичних працівників, організовано рух громадського транспорту, залучені спонсорські кошти. Спільно з напівмарафоном "Нової пошти", у Полтаві вперше проводиться й офіційний Чемпіонат України з напівмарафону, – повідомив Олександр Буцький.

Тепер у планах організаторів – охопити змаганнями з напівмарафону 10 тисяч учасників наступного року.