Олександр Буцький взяв участь у заходах факультету фізичної культури і спорту ПолтНТУ

Олександр Буцький взяв участь у заходах факультету фізичної культури і спорту ПолтНТУ

З цього року у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка відбулася надзвичайна подія – розпочав роботу факультет фізичної культури і спорту. В рамках «дня народження» нового факультету відбулися ряд заходів.

Насичена програма розпочалася відкриттям Чемпіонату України «Наукова еліта» з більярду серед науково-педагогічних працівників вищих закладів освіти. Змагання проходили 20-21 вересня.

 Наступним етапом стало відзначення «дня народження» факультету фізичної культури і спорту. Почесними гостями виступили: ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, професор Євгеній Імас, голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, заступник міністра освіти і науки України 2016-2019 рр. Роман Греба та ректор ПолтНТУ ім. Кондратюка, професор Володимир Оніщенко. Висловили навели приклади успіхів і озвучили своє бачення пріоритетів у розвитку учнівського та студентського спорту.

Наступним етапом стало офіційне відкриття нового спортивного майданчику у ПолтНТУ. Встановлення майданчика відбулося в рамках реалізації обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки. На ньому розміщено комплекс тренажерів для занять воркаутом – популярним видом спортом для розвитку сили, витривалості, володіння своїм тілом. Одночасно на ньому можуть займатися близько 12 спортсменів. У церемонії офіційного відкриття взяв участь начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Буцький.

Потім почесні гості та делегати взяли участь у Генеральній Асамблеї організацій, які опікуються розвитком спорту у молодіжному середовищі, під головуванням Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» та спільно із секцією з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Доповідачі наводили результати досліджень щодо впливу заняття спортом на успішність студентів та психоемоційний стан студентської спільноти, порівнювали досягнення із європейськими країнами, відзначали кращі практики. На завершення Генеральна асамблея затвердила план заходів Спортивної студентської спілки України на 2020 рік.