Гра-симуляція "Світ громад" (постійно діючий)

Гра-симуляція "Світ громад" (постійно діючий)

У кінці 2019 року у  Обласному молодіжному центрі з’явилася розвиваюча гра «Світ громад».

Це стало можливим завдяки співпраці з ГО «Взаємопоміч»  у рамках long-term Capacity building project in the field of youth "4Ps for YOUth: Public, Popular, Progressive and Productive" funded by Education, Audiovisual and Culture Executive Agency. The Applicant/Leading organisation Armenian PR Association/

«Світ Громад. Сoopetition» – це друге видання української настільної кооперативної стратегії для керівників та менеджерів змін у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.Вік гравців: 12+.
Середня кількість гравців: 4-6.
Подальші шляхи використання гри «Світ громад».
Є кілька можливих шляхів для молоді, щоб пограти у «Світ громад»:
- У календарі заходів Обласного молодіжного центру 2 рази на місяць анонсується гра, куди можна записатися;
- Організація гри за запитом. Для цього необхідно зібрати команду, написати в  приватні повідомлення центру, щоб забронювати дату і час.
- Можна взяти гру у короткотермінове користування. Для цього необхідний лист від представника організації чи громади (бібліотеки, будинку культури, молодіжного центру, школи, молодіжної ради, громадської організації тощо) та експрес навчання правилам модерації;
- завдяки співпраці з адміністраціями ВНЗ 1-4 р.а. та студентським самоврядуванням м.Полтава планується проведення ігор на території вальних закладів за попереднім усталеним графіком.